- Úvod
- Vylovení, vážení, péče
- Podběráky
- Podběrákové hlavy a tyče
- Podběráková hlava Fencl Carp GEN 2 105cm PGS
Podběráková hlava Fencl Carp GEN 2 105cm PGS
- Novinka
- Po registraci -10%

- Po registraci -10%
- Novinka
- Po registraci -10%
- Novinka
- Po registraci -10%
- Novinka
- Kompletní specifikace
Podběráková hlava Fencl Carp GEN 2 105cm PGSSkladem na prodejně2 849 Kč2 354,55 Kč bez DPH
Hlava podběráku Carp Gen2 spojuje tradiční kvalitu Fencl s moderním designem, díky čemuž je univerzální volbou pro různé rybolovné techniky. Dostupná ve třech velikostech, hodí se na feeder i pro podebírání trofejních ryb. Díky sklopnému mechanismu, pogumované síti a plovoucí pěně na ramenech je ideální pro pohodlné a efektivní použití. Doživotní záruka na mechanické části podběráku. Součástí balení je taška na podběrák.
- Sklolaminátová ramena s tradiční Fencl křížovou vazbou: Nabízí výjimečnou pevnost a odolnost, což zaručuje dlouhou životnost.
- Plovoucí pěna na ramenech: Podběrák zůstává na hladině, takže je snadné jej používat i na vodě.
- Pogumovaná síť: Šetrná k rybám, odolná proti zápachu a velmi snadno se čistí.
- Sklopný střed se systémem Quicklock: Umožňuje jednoduché a rychlé sklopení ramen pro snadné přenášení a skladování.
- Napevno uchycená ramena: Ramena nelze vyjmout, ale díky skládacímu mechanismu zůstává podběrák velmi kompaktní.
Parametry
| Fencl Carp Gen 2 - 105 cm | |
| Délka ramen podběráku | 105 x 105 cm |
| Typ sítě | Pogumovaná |
| Hloubka sítě | 85 cm |
| Transport | 110 cm |
| Váha | 510 g |
| Použité materiály: | |
| Střed podběráku | Dural |
| Síť | Pogumovaný polyester |
| Rukojeť | Ušlechtilá guma |
| Teleskop | Al |
| Zámek | Dural |
| Fixace teleskopu | Tvrzený plast |
| Spojovací materiály | Nerez |
| Pružina | Nerez |
| Povrchová úprava | Elox |







