- Úvod
- Vylovení, vážení, péče
- Podběráky
- Kaprové podběráky
- Podběrák Fencl Carp GEN 2 65cm 2díl PGS
Podběrák Fencl Carp GEN 2 65cm 2díl PGS
- Novinka
- Po registraci -10%

- Po registraci -10%
- Novinka
- Po registraci -10%
- Novinka
- Po registraci -10%
- Novinka
- Kompletní specifikace
Podběrák Fencl Carp GEN 2 65cm 2díl PGSSkladem na prodejně3 799 Kč3 139,67 Kč bez DPH
Moderní podběrák Fencl Carp Gen 2 spojuje tradici a inovaci. Navržen pro univerzální použití na všech typech vod, s důrazem na maximální spolehlivost a funkčnost. Součástí balení je pouzdro na podběrák.
- Pogumovaná síť: Nezachytává háčky, nesaje vodu, nezapáchá a je šetrná k rybám.
- Celokovový duralový střed: Vyroben na CNC strojích, černý elox pro dlouhou životnost.
- Odlehčená ramena z GRP sklolaminátu: Pružná, pevná a zvládnou i trofejní ryby.
- Plovoucí ramena: Černá Eva pěna pro snadnou manipulaci.
- Teleskopická rukojeť: Intuitivní systém fixace v jakékoliv poloze díky spolehlivému plastovému šroubu s pojistkou.
- Snadné použití jednou rukou
- Skladnost pro snadný transport
- Doživotní záruka na mechanické části podběráku
Parametry
| Fencl Carp gen 2 - 65 cm / 2díl | |
| Délka ramen podběráku | 65 x 65 cm |
| Délka podběráku | 200 cm |
| Počet dílů teleskopu | 2 |
| Typ sítě | Pogumovaná |
| Hloubka sítě | 65 cm |
| Transport | 90 cm |
| Váha | 890 g |
| Použité materiály: | |
| Střed podběráku | Dural |
| Síť | Pogumovaný polyester |
| Rukojeť | Ušlechtilá guma |
| Teleskop | Al |
| Zámek | Dural |
| Fixace teleskopu | Tvrzený plast |
| Spojovací materiály | Nerez |
| Pružina | Nerez |
| Povrchová úprava | Elox |











