- Úvod
- Vylovení, vážení, péče
- Podběráky
- Kaprové podběráky
- Podběrák Fencl CARP CLASSIC 42" 105cm
Podběrák Fencl CARP CLASSIC 42" 105cm
- Novinka
- Akce

- Akce
- Novinka
- Akce
- Kompletní specifikace
Podběrák Fencl CARP CLASSIC 42" 105cmVyprodánoCena od 3 499 KčCena od 2 891,74 Kč bez DPH
Pevný a spolehlivý kaprový podběrák Carp Classic z dílny Fencl. Design a funkčnost byla při vzniku tohoto podběráku pro nás prioritou. Pro rybáře, kteří preferují klasické vyjmutí ramen z nerezového středu. Po úspěšném vstupu na trh s Carp Premium, rozšiřujeme sortiment o další podběrák vyrobený s maximální precizností.
| Typ sítě | Pogumovaná / |
| Ramena | 105 cm / 42" |
| Plovoucí ramena | NE |
| Hloubka pogumované sítě | 85 cm |
| Hloubka polyesterové sítě | 100 cm |
| Délka podběráku | 290 cm / 2 díl |
| Transport | 105 cm |
| Váha s pogumovanou sítí | 1290 g |
| Váha s polyestevou sítí | 990 g |











