Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Facebook
Lehátko Mivardi CamoCODE Flat8
- Po registraci -10%
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Lehátko Mivardi CamoCODE Flat8Skladem u dodavatele4 799 Kč3 966,12 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Extrémně lehké, velké a 100% ploché lehátko ve velice atraktivním designu s digitálním maskováním. Nadstandardně silná a velmi komfortní matrace s fleecovou vrchní vrstvou nabízí nejúčinnější systém regulace tuhosti pomocí elastického šněrování na spodní straně. Další výhodou jsou nohy s rozměrnými výkyvnými patkami a možností velkého vysunutí. Lehátko je dostupné ve variantě s osmi nebo se šesti nohami.
| Výška sedáku od země (od - do) | 37 - 52 cm |
| Transportní rozměr | 87 x 80 x 30 cm |
| Poznámky | 8 nohou |
| Počet kusů v balení | 1 |
| Hmotnost | 9540 g |
| Barva | digitální camo |
| Nosnost | 160 kg |
| Rozměr | 210 x 86 cm |
| Materiál | Lehká a velmi stabilní konstrukce s pevnou matrací a fleecovým potahem |
Související zboží 1
- Po registraci -10%
649 Kč
/
ks
536,36 Kč
bez DPH
649 Kč
/
ks
536,36 Kč
bez DPH
Skladem u dodavatele










