Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Facebook
- Úvod
- Doplňky, příslušenství
- Baterie
- Alkalická baterie GP Super LR1/N 2ks blistr
Alkalická baterie GP Super LR1/N 2ks blistr
- Akce
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Související zboží3
Alkalická baterie GP Super LR1/N 2ks blistrSkladem na prodejně59 Kč48,76 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Řada alkalických baterií speciálně navržena pro stále rostoucí počet přístrojů pro volný čas s impulsnějším či vyšším odběrem proudu. Zároveň jsou uzpůsobeny pro dlouhotrvající výkon. Jejich hlavním zaměřením jsou dálkové ovladače, hračky a jiná elektronická zařízení. Jejich doba skladování je až 3 roky a pracovní teplota 0 °C až +45 °C.
Cena za 2 ks - prodej pouze po dvou kusech.
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | alkalické - speciální |
| napětí | 1,5 V |
| kategorie/řada | High Voltage |
| jmenovitá kapacita | 885 mAh (při zátěži 20 kOhm) |
| typové označení | GP 910A (N, LR1) |
| rozměr | 12,0 × 30,2 mm |
| hmotnost | neuvádí se |
| prodejní obal | 2 ks, blistr |
| cena za množství | cena za 2 ks |
Související zboží 3
- Po registraci -10%
Cena před slevou
6 740 Kč
6 149 Kč
5 081,82 Kč
bez DPH
9 % sleva
6 149 Kč
5 081,82 Kč
bez DPH
Skladem u výrobce
- Po registraci -10%
Cena před slevou
8 620 Kč
7 949 Kč
6 569,42 Kč
bez DPH
8 % sleva
7 949 Kč
6 569,42 Kč
bez DPH
Skladem u výrobce
- Po registraci -10%
Cena před slevou
10 500 Kč
9 689 Kč
8 007,44 Kč
bez DPH
8 % sleva
9 689 Kč
8 007,44 Kč
bez DPH
Skladem u výrobce
Zboží zařazeno v kategoriích







