Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Facebook
- Úvod
- Doplňky, příslušenství
- Baterie
- Baterie alkalická GP Super 9V blistr
Baterie alkalická GP Super 9V blistr
- Akce
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
Baterie alkalická GP Super 9V blistrSkladem u dodavatele69 Kč57,02 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Základní řada alkalických baterií vyniká dobou provozu v energeticky nenáročných zařízeních. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým dlouhodobým odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, různá bezdrátová čidla a číselníky. Oproti zinkouhlíkovým a zinkochloridovým bateriím disponuje dlouhou skladovatelností až 5 let. Jejich pracovní teplota je -20 °C až +60 °C.
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | alkalické |
| napětí | 9 V |
| kategorie/řada | Super Alkaline |
| minimální kapacita | neuvádí se |
| počet nabíjecích cyklů | nenabíjecí |
| typové označení | 6LF22 9 V (1604) |
| rozměr | 26,5 × 17,5 × 48,5 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |
| velikost baterie | 9 V |
Zboží zařazeno v kategoriích




