Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Facebook
- Úvod
- Doplňky, příslušenství
- Baterie
- Baterie alkalická GP Super 23A/LRV08 12V
Baterie alkalická GP Super 23A/LRV08 12V
- Akce
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
Baterie alkalická GP Super 23A/LRV08 12VSkladem na prodejně29 Kč23,97 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Tyto speciální alkalické baterie díky jedinečné konstrukci poskytují řádově vyšší napětí. Zároveň jsou uzpůsobeny pro dlouhotrvající výkon. Jejich hlavním zaměřením jsou dálkové ovladače, hračky a jiná elektronická zařízení. Jejich doba skladování je až 3 roky a pracovní teplota 0 °C až +45 °C.
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | alkalické - speciální |
| napětí | 12 V |
| kategorie/řada | High Voltage |
| jmenovitá kapacita | 55 mAh (při zátěži 20 kOhm) |
| typové označení | GP 23AF (LRV08, V23GA, MN21, A23) |
| rozměr | 10,22 × 28,2 mm |
| hmotnost | neuvádí se |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |
| cena za množství | cena za 1 ks |
Zboží zařazeno v kategoriích




