- Úvod
- Doplňky, příslušenství
- Baterie
- Baterie GP Greencell 9V
Baterie GP Greencell 9V
- Akce

- Kompletní specifikace
Baterie GP Greencell 9VSkladem poslední kusy15 Kč12,40 Kč bez DPH
Zinkochloridové baterie, které jsou ekonomickým zdrojem elektrické energie vhodným pro energeticky nenáročná zařízení. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým až středním odběrem proudu jako např.: dálkové ovladače, hodiny, budíky, kalkulátory, meteostanice, bezdrátová čidla či svítilny. Jejich doba skladování je až 3 roky a pracovní teplota 0 °C až +45 °C.
| možnost nabíjení | ne |
|---|---|
| chemické složení | zink - chloridové |
| napětí | 9 V |
| kategorie/řada | Greencell |
| minimální kapacita | neuvádí se |
| počet nabíjecích cyklů | nenabíjecí |
| typové označení | 6F22 9 V (1604) |
| rozměr | 26,5 × 17,5 × 48,5 mm |
| cena za množství | cena za 1 ks |
| prodejní obal | 1 ks, fólie |
| velikost baterie | 9 V |



